COMITÉ EXECUTIVO COORDINADORES COMARCAIS VOGAIS ALCALDES E VOCEIROS DEPUTADOS PROVINCIAIS DEPUTADOS AUTONÓMICOS DEPUTADOS NACIONAIS SENADORES

COMITÉ
EXECUTIVO

Presidente
Luis López Diéguez
Vicepresidenta
Nidia Arévalo Gómez
Vicepresidente
Rafa Domínguez Artime
Secretaria Xeral
Luisa Piñeiro Arcos
Vicesecretaria de Organización
Pepa Pardo Pumar
Vicesecretario de Acción Electoral
Javier Touris Romero
Vicesecretaria executiva
María Ramallo Vázquez
Vicesecretario executivo
Jorge Cubela López
Vicesecretario executivo
José Carlos López Campos
Vicesecretario executivo
Telmo Martín González
Vicesecretario executivo
José Crespo Iglesias
Vicesecretario executivo
Julio García-Luengo
Vicesecretario executivo
Alejandro Lorenzo Alonso
Voceiro
Alberto Pazos Couñago

COORDINADORES
COMARCAIS

Baixo Miño
Roberto José Álvarez Carrero
Caldas
Fernando Pérez Domínguez
O Condado
Marta Valcárcel Gómez
Deza
Román Rodríguez González
O Morrazo
Elena Estévez Freire
A Paradanta
Miguel Domínguez Alfonso
Terras de Pontevedra
Alberto Acuña Crespo
O Salnés
Paz Lago Martínez
Tabeirós-Montes
Valentín García Gómez
Val Miñor
Ana Simóns Sánchez
Vigo
Julio García Comesaña

VOGAIS

José Balseiros Guinarte
Lourdes Baños Losada
Javier Bas Corugeira
Begoña Blanco Blanco
Belén Cachafeiro Anta
David Carrera Cal
Pablo Castillo Amigo
Cristina Correa Pombal
Carlos Costas Domínguez
Isabel Couselo Torres
Pilar Fernández-Cid Ramos
Sabela Fole Trigo
Alberto Fuentes Losada
Horacio Gil Expósito
Juan José González Vázquez
Guillermo Juncal Peñas
Ignacio Maril Pardo
Ricardo Martínez Chantada
Antonio Martiño Gómez
Pío Millán Blanco
Ángel Moldes Martínez
Eloisa María Nogueira Garrido
Ana Ortiz Álvarez
Ana Cristina Pérez Cabaleiro
Agustín Reguera Ocampo
Santiago Rodríguez Davila
Moisés Rodríguez Pérez
Carlos Rodríguez Vicente
Raúl Santamaría González
María Carmen Seijas López
Elena Suárez Sarmiento
Laura Villar Matos
Marián Sanmartín García
Adolfo Campos Vázquez

ALCALDES
E VOCEIROS

Agolada
Mª del Carmen Seijas López
Arbo
Horacio Gil Expósito
Baiona
Sito Vázquez Almuiña
Barro
Eduardo Ruadas García
Bueu
Elena Estévez Freire
Caldas de Reis
Fernando Pérez Domínguez
Cambados
Sabela Fole Trigo
Campo Lameiro
Carlos Costas Domínguez
Cangas
Enrique Sotelo Villar
A Cañiza
Miguel Domínguez Alfonso
Catoira
Iván Caamaño Fernández
Cerdedo-Cotobade
Jorge Cubela López
Covelo
Pablo Castillo Amigo
Crecente
Julio García-Luengo
Cuntis
Isabel Couselo Torres
Dozón
Adolfo Campos Vázquez
A Estrada
José Carlos López Campos
Forcarei
Belén Cachafeiro Anta
Fornelos de Montes
Antía Rodríguez Aspera
Gondomar
Paula Bouzos Barros
O Grove
Pablo José Leiva Lois
A Guarda
Roberto José Álvarez Carrero
Lalín
José Crespo Iglesias
A Lama
David Carrera Cal
Marín
María Ramallo Vázquez
Meaño
Suso Sueiro Méndez
Meis
Marta Lucio Gómez
Moaña
Francisco Javier Carro Piñeiro
Mondariz
Pablo Barcia Bello
Mondariz Balneario
Marisa Domínguez Álvarez
Moraña
José Luis Gómez Fontenla
Mos
Nidia Arévalo Gómez
As Neves
Jose Manuel Alfonso González
Nigrán
María José Pino Fernández
Oia
Cristina Correa Pombal
Pazos de Borbén
Andrés Iglesias Rodríguez
Poio
Ángel Moldes Martínez
Ponteareas
María Nava Castro Domínguez
Ponte Caldelas
Anton Xil Alcántara
Pontecesures
Juan Manuel Vidal Seage
Pontevedra
Rafa Domínguez Artime
O Porriño
Manuel Alejandro Lorenzo Alonso
Portas
Ricardo Martínez Chantada
Redondela
Javier Bas Corugeira
Ribadumia
David Castro Mougán
Rodeiro
Cati Somoza Calviño
O Rosal
Carlos Rodríguez Vicente
Salceda de Caselas
Santiago Rodríguez Davila
Salvaterra de Miño
Marta Valcárcel Gómez
Sanxenxo
Telmo Martín González
Silleda
Ignacio Maril Pardo
Tomiño
Lara Meneses Álvarez
Tui
Nico Lorenzo Montes
Valga
José María Bello Maneiro
Vigo
Miguel Martín Peña
Vila de Cruces
Jesús Otero Varela
Vilaboa
Alberto Acuña Crespo
Vilagarcía de Arousa
Ana Mª Granja Guillán
Vilanova de Arousa
Gonzalo Durán Hermida

DEPUTADOS
PROVINCIAIS

Luis López Diéguez
Jorge Cubela López
José López Campos
María Ramallo Vázquez
Rafael Domínguez Artime
Javier Touris Romero
Roberto José Álvarez Carrero
Manuel Alejandro Lorenzo Alonso
Sito Vazquez Almuiña
Sandra Bastos Míguez
Isabel Couselo Torres
Marcos Guisasola Padín
María Nava Castro Domínguez
Luisa Sánchez Méndez

DEPUTADOS
AUTONÓMICOS

Alfonso Rueda Valenzuela
Patricia García González
María Allegue Martínez
Román Rodríguez González
Julio García Comesaña
Alberto Pazos Couñago
Raúl Santamaría González
María Dolores Piñeiro Hermelo
María Deza Martínez
Miguel Fidalgo Iglesias
María Raquel Plana Pintos

DEPUTADOS
NACIONAIS

Ana Pastor Julian
Irene Garrido Valenzuela
Pedro Puy Fraga

SENADORES

Pepa Pardo Pumar
José Crespo Iglesias
Nidia María Arévalo Gómez